Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Czy kąpałaś się kiedyś w zapachu chleba? A w sianie? Byłaś w kamiennej saunie lub na Solnej Górze? Jeśli nie, zawitaj do Błękitnego Motyla Medical SPA[&]Wellness w hotelu Mercure Krynica Zdrój. Znajdziesz tam wyjątkowe, baśniowe niespodzianki.

Z dala od codzienności, pospiechu i zgiełku odnajdziesz wyjątkową krainę spokoju, relaksu i odprężenia. Rozkoszując się atmosferą pełnej harmonii oraz komfortu, bazujących na innowacyjnych rozwiązaniach marki Haslauer i naturalnych produktach spod znaku Kurland odkryjesz miejsce stworzone z inspiracji uzdrowiskową tradycją Krynicy Zdrój. Błękitny Motyl Medical SPA[&]Wellness, zapewni ci niezapomniane chwile relaksu oraz odzyskanie sił witalnych. Oferuje także porady dermatologa, możliwość poddania się profesjonalnym zabiegom medycyny estetycznej oraz skorzystania z usług wyspecjalizowanego Centrum Walki z Nadwagą.

Poznaj nowoczesny kompleks basenów oraz wyjątkowych saun leczniczych: kabinę parową i łaźnię błotną RASUL, saunę kamienną, saunę jodłową, łaźnię parową, saunę fińską, saunę chlebową, tężnię solną, koło młyńskie, 12 gabinetów zabiegowych, liczne strefy relaksu, zapewniające spokój czerpany z naturalnego otoczenia lasów i gór, 6 gabinetów medycyny estetycznej, bogate zaplecze fitness z salą cardio oraz gabinety manicure[&]pedicure.

Kosmetyki Kurland
Każdy z preparatów powstaje w ścisłej współpracy lekarzy, naukowców oraz praktyków zabiegowych. Wyselekcjonowane produkty dają nie tylko efekt upiększający, ale posiadają również niezwykłe właściwości terapeutyczne.
Podstawą pielęgnacji są oleje, błota, muł, fango oraz oczyszczające glinki o działaniu detoksykującym i mineralizującym. Wyjątkowe właściwości fizyczne i cieplne, wysoka zawartość kwasów huminowych o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, jak również walory upiększające, stanowią o mocy i sile oferowanych produktów.


Błękitny Motyl Medical SPA[&]WellnessMedycyna estetyczna
Medycyna estetyczna to dziedzina, zrodzona w odpowiedzi na potrzeby współczesnego człowieka. Wraz z rozwojem cywilizacji, techniki i nauki żyjemy coraz lepiej, chcąc zachować zdrowie, kondycję i estetyczny wygląd na długie lata. Błekitny Motyl pomaga zrealizować marzenia o niekończącej się młodości i rozwiązać typowe problemy takie jak: nadwaga, cellulit, defekty skórne – przebarwienia, blizny, rozszerzone naczynka czy zmarszczki.
Oferuje szeroki zakres zabiegów z pogranicza dermatologii i kosmetologii przy użyciu najlepszych preparatów i urządzeń.

Fitness [&] Cardio
Różnorodność form treningu z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu dają gwarancję pełnej satysfakcji oraz osiągnięcia założonego celu, w atmosferze komfortu i jakości zapewnionych przez producentów wysokiej klasy wyposażenia fitness i cardio. Godne polecenia są opracowane przez specjalistów treningi, dopasowywane do aktualnych potrzeb gości.  

Błękitny Motyl Medical SPA[&]Wellnesshotelu Mercure Krynica Zdrój

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz