Facebook open

Ruszamy z akcją #PolskaCzekaNaCIEBIE promującą  turystyczną Polskę: najpiękniejsze regiony, najciekawsze atrakcje, najlepsze oraz najbezpieczniejsze hotele, uzdrowiska i SPA. Jej trzonem jest platforma na portalu SPAeden.pl oraz cykliczny newsletter.

 Polska Czeka na Ciebie

Trudne czasy wymagają solidarności i wzajemnego wsparcia. Wszyscy mamy nadzieję na szybki powrót do normalności, a to wymaga wielu działań, także promocyjnych.

Niewiele jest dziedzin (oprócz służby zdrowia oczywiście), które ucierpiały podczas pandemii koronawirusa tak mocno jak turystyka. Ale jak twierdzą eksperci, podróżowanie w ostatnich latach stało się jedną z podstawowych potrzeb ludzi, dlatego żaden kryzys, nawet ten wywołany przez koronawirus, tego nie zmieni. Dobre wieści są takie, że kiedy skończy się pandemia i życie zacznie wracać do „normy”, turystyka krajowa będzie miała szansę jako pierwsza odbić się od dna.

Stąd akcja #PolskaCzekaNaCIEBIE promująca turystyczną Polskę: najpiękniejsze regiony, najciekawsze atrakcje, uzdrowiska, a także obiekty (hotele SPA i day SPA), które przyłączą się do akcji. Jej trzonem jest platforma na portalu SPAeden.pl oraz cykliczny newsletter. W ramach tej akcji przygotowujemy m.in. zestawienia: #BezpiecznyHotel, #BezpiecznyBasen, #BezpiecznyAquapark, #BezpieczneSPA, z których goście będą mogli dowiedzieć się, które obiekty są dla nich bezpieczne i jakie podjęły ku temu kroki.

Mamy nadzieję, że te rekomendacje ułatwią gościom podejmowanie decyzji, jak zaplanować wakacje i gdzie bezpiecznie spędzić urlop.

W pierwszej kolejności zapraszamy do akcji naszych stałych partnerów
– uczestników Programu Rekomendacje EDEN.

Ale akcja jest otwarta dla wszystkich.
Jeśli chcesz do niej dołączyć przyślij swoje dane kontaktowe i krótkie odpowiedzi na trzy pytania:

  1. 1. Czy wasz obiekt ma produkty wspierające aktualną sprzedaż (np. promocyjne vouchery, zmień termin – nie odwołuj...)? Jeśli tak, prosimy o podanie szczegółów i linków.
  2. 2. Czy i jakie planujecie zmiany w sposobie funkcjonowania / procedurach po ponownym otwarciu obiektu?
  3. 3. W jaki sposób będziecie przekonywać gości, że wasze usługi (hotelowe, gastronomiczne, SPA) są bezpieczne dla gości - zarówno pod względem zdrowotnym, jak i finansowym?

Przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule e-maila proszę wpisać: #PolskaCzekaNaCIEBIE) odpowiedzi na pytania wraz z jednym zdjęciem obiektu (do wyboru: budynek, pokój, basen, SPA), jest równoznaczne z przystąpieniem do akcji i zgodą na umieszczenie na platformie #PolskaCzekaNaCIEBIE nadesłanych informacji. Przygotujemy z nich zestawienia: #BezpiecznyHotel, #BezpieczneSPA, #BezpiecznyBasen, #BezpiecznyAquapark, z których goście będą mogli wybierać bezpieczne obiekty. Przeglądy te będziemy na bieżąco uzupełniać, w miarę rozwoju akcji, zmian przepisów, uzupełniania i rozszerzania wdrażanych procedur.

Udział w akcji jest bezpłatny, a jedynym wymogiem dla przystępującego do niej obiektu jest umieszczenie na stronie internetowej i/lub w mediach społecznościowych logo #PolskaCzekaNaCIEBIE.

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prezentacje w ramach akcji #PolskaCzekaNaCIEBIE:

POLSKIE WYBRZEŻE BAŁTYKU – RAJ DLA MIŁOŚNIKÓW PLAŻ I NATURY

NAJLEPSZE HOTELE Z BASENEM NAD POLSKIM MORZEM

POLECANE NAJLEPSZE HOTELE SPA NAD MORZEM - REKOMENDACJE EDENU

BEZPIECZNY HOTEL Co to dzisiaj znaczy i które hotele są bezpieczne?

BEZPIECZNE SPA W CZASACH KORONAWIRUSA – Dlaczego dobre SPA zawsze jest bezpieczne i dlaczego właśnie teraz warto korzystać ze SPA?

 

 

 

 

baner CACI

Nowy, interaktywny EDEN

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz