Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Resort Mark Brandenburg w Neuruppin to miejsce, w którym się odprężysz i skorzystasz ze słynnej sauny pływającej po jeziorze. A znajduje się bardzo blisko, w sąsiedującej z Polską niemieckiej Brandenburgii.

RELAKS W BRANDENBURGII

Zaledwie dwie godziny jazdy od granicy znajduje się Neuruppin i wyjątkowy Resort Mark Brandenburg – mówi Angelika Menze, była pełnomocniczka ds. partnerstwa Kraju Związkowego Brandenburgii i Polski w Poznaniu, która zaprasza nas do wyjątkowego relaksu w Resort Mark Brandenburg. Przyjechaliśmy tu, by odprężyć się i skorzystać z sauny pływającej po jeziorze, atrakcji, o której słyszeliśmy tyle dobrego. Już przy meldowaniu się w recepcji (nawet jeśli przybędziesz wcześniej i twój pokój nie będzie jeszcze gotowy) otrzymasz do dyspozycji wyposażenie do SPA i od razu możesz zanurzyć się w basenach termalnych.

Bezpośrednio pod hotelem – jak informuje obsługa – na głębokości 1700 metrów znajduje się źródło wód leczniczych. Wydobywana solanka termalna po procesie filtracji ma zawartość 16,7% soli i w różnym stężeniu dodawana jest do basenów. Dla nas najwspanialsze są baseny zewnętrzne i lecznicze oraz poprawiające nastrój działanie solanki. Czysty relaks!

Resort Mark Brandenburg 3

Resort Mark Brandenburg 4

Połączenie sauny pływającej po akwenie z przepięknym widokiem na wodę, a do tego kąpiel w jeziorze i solance to coś wspaniałego. O zmierzchu zachwyca kolorowa gra świateł w podświetlanych basenach zewnętrznych. Po tej niemal duchowej kąpieli w słonej wodzie i relaksie w saunie kolacja w restauracji Parzival smakuje wyjątkowo niesamowicie i jest najlepszym dopełnieniem dnia.

Resort Mark Brandenburg 1

Relaks z widokiem na jezioro

Rano czeka na nas niebiańskie śniadanie, pełne świeżych regionalnych potraw i soków. Siedząc w sali restauracyjnej, podziwiamy błyszczącą taflę jeziora, a już chwilę później korzystamy z basenów zewnętrznych – oczywiście z widokiem na jezioro. Około południa pozwalamy sobie na rytuał z misami tybetańskimi w biosaunie, w temperaturze 60°C. Przy tak pięknym widoku na jezioro trudno jest zamknąć oczy, ale jest to polecane, gdyż tylko wtedy można w pełni odczuć dobroczynne działanie dźwięków mis. Potem dla ochłody odważnie wskakujemy do jeziora. Jednak tylko na chwilę, bardzo krótką chwilę, gdyż woda jest dużo zimniejsza niż myśleliśmy.

Resort Mark Brandenburg

A teraz czeka na nas największa atrakcja – masaż. Rozkoszujemy się aromaterapeutycznym relaksacyjnym masażem i zabiegiem ajurwedyjskim. Pozbywamy się ostatnich napięć w ciele. Czysta rozkosz! Otuleni zapachem olejku do masażu przez cały dzień pozostajemy w przyjemnym rozluźnieniu i wspominamy ten wspaniały rytuał. Kiedyś wyruszymy stąd w drogę powrotną do Polski, ale jednego jesteśmy już pewni – przyjedziemy tu ponownie.
   
www.resort-mark-brandenburg.de

Rezerwacje: www.esky.pl

Resort Mark Brandenburg - Rezerwuj

RESORT MARK BRANDENBURG W KONKURSIE PERFECT SPA AWARDS 2019

Znasz ten obiekt i uważasz, że zasługuje na nagrodę?! Nie znasz go, ale chcesz się tam wybrać i skorzystać z term i pływającej sauny?! Zagłosuj, żeby wygrać pobyt w SPA.

baner PERFECT spa 681x224 BRANDENBURGIA

Resort Mark Brandenburg 6