Facebook open

Poznaj najlepsze SPA w Polsce oraz pierwszy i jedyny ranking 100 Best SPA Hotels in Poland! Album „Cztery pory roku w najlepszych SPA w Polsce” już w sprzedaży. Znajdziesz go w dobrych salonach prasowych.

01Polska słynie z długich i bogatych tradycji uzdrowiskowych, które w XXI wieku kontynuowane są pod postacią nowoczesnych obiektów SPA, medical SPA, sanatoriów i hoteli Wellness. Każdego roku przybywają nowe obiekty SPA. Dziesięć lat temu, żeby znaleźć się wśród 100 najlepszych hoteli SPA w Polsce, wystarczyło być. Pięć lat temu – trzeba było już się czymś wyróżniać. Dzisiaj trzeba świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nadążać za zmieniającymi się trendami, odznaczać się profesjonalizmem, otwartością na potrzeby gości i przyjazną atmosferą, która w obiektach SPA jest szczególnie ważna.

W Albumie „Cztery pory roku w najlepszych SPA w Polsce” prezentujemy atrakcje na cztery pory roku w najciekawszych obiektach SPA, a także pierwszy i jedyny w Polsce Ranking 100 Najlepszych Hoteli SPA w Polsce – 100 Best SPA Hotels in Poland 2018. To hotele wyróżniające się położeniem, pomysłem, jakością oferty i obsługi, wskazywane jako najlepsze przez samych gości oraz przez ekspertów. Najlepsza 100. została wyłoniona przez gości i ekspertów głosujących w konkursie Perfect SPA Awards 2017, a także dzięki ocenom użytkowników znanych portali rezerwacyjnych i turystycznych.

Mamy nadzieję, że pobyt w tych miejscach dostarczy Wam wielu niezwykłych wspomnień.

Album znajdziesz w dobrych salonach prasowych w całej Polsce oraz TUTAJ

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz