Facebook open

Quadrille Spa jest doskonałym miejscem do regeneracji zarówno w pojedynkę, jak i z koleżanką. Weekend w SPA to fantastyczny pomysł dla tych pań, które od dawna marzą o całkowitym odprężeniu i relaksie w pałacowym zaciszu, ale w centrum miasta.

Poza strefą Wellness – z saunami, basenem, jacuzzi i słoneczną łąką – SPA dysponuje szeroką ofertą masaży, rytuałów marki [comfort zone] oraz zabiegów na twarz Forlle’d. Wyjątkowym przeżyciem podczas pobytu z pewnością okaże się również koncert gongów tybetańskich organizowany dla gości Hotelu Quadrille. Menu SPA zostało rozbudowane o szereg zabiegów high-tech, w tym zaffiro oraz endermologie. Jako profesjonaliści, terapeuci Quadrille SPA dbają nie tylko o końcowy efekt, ale i o wysoką jakość i kompleksowość usług w trakcie całego pobytu w strefie SPA.Masaz sola

MASAŻ SOLĄ HIMALAJSKĄ
Nowością w Quadrille SPA, a jednocześnie naszą letnią rekomendacją, jest masaż kamieniami solnymi inspirowany dawnymi leczniczymi rytuałami z wykorzystaniem najczystszej na świecie soli himalajskiej. Zabieg Salt Massage by [comfort zone] przeznaczony jest dla osób, które potrzebują oczyszczenia, odchudzenia oraz jednocześnie odpoczynku. Salt Massage, jak każdy zabieg [comfort zone], przenosi gości w świat relaksu i wyciszenia… Koi zmysły i ciało… Sama sól posiada mnóstwo dobroczynnych składników mineralnych, które przedostają się podczas masażu w głąb skóry i, uwalniając organizm od toksyn, wzbogacają go w cenne składniki pochodzenia naturalnego. Ciepło kamieni solnych w pierwszej fazie zabiegu rozluźnia napięte mięśnie, powodując, że masaż jest wspaniałym relaksacyjnym przeżyciem. Pozostawia on skórę jedwabiście gładką, odżywioną i oczyszczoną. Natomiast gruboziarnista sól himalajska, którą posypujemy ciało w kolejnym etapie doskonale sprawdza się jako peeling usuwający martwy naskórek. W tej postaci pomaga ona w walce z cellulitem i sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna. Ponadto sól himalajska działa tonizująco i antybakteryjnie. W połączeniu z kosmetykami do pielęgnacji skóry Body Strategist, które nie tylko zawierają konkretne substancje czynne, lecz także charakteryzują się autorską liposomalną technologią, zabieg ten jest idealnym rozwiązaniem dla pielęgnacji każdej skóry.


 

CZYTAJ WIĘCEJ....

NAJLEPSZE MEDICAL SPA - COLUMNA MEDICA

NAJLEPSZE LUKSUSOWE SPA - HERON LIVE HOTEL

NOWE SPA UZDROWISKOWE - UZDROWISKO WYSOWA S.A

LETNIE REKOMENDACJE